Policja szuka świadków pobicia 15-latka na Połanieckiej

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci szukają świadków pobicia 15-latka, do którego doszło w sobotę (07.05) około godziny 18, w pobliżu ulicy Połanieckiej w Mielcu.

Z ustaleń mundurowych wynika, że nastolatek wszedł w konflikt z grupą młodzieży. To skończyło się dla niego pobiciem. Podczas zdarzenia kontakt z napastnikami miał kierowca czarnej toyoty rav4, który próbował zwrócić im uwagę na ich zachowanie.

Z zabezpieczonych materiałów video wynika również, że informacje na temat zdarzenia mogą posiadać dwie młode kobiety, które w towarzystwie mężczyzny około godz. 17.30 były w restauracji McDonald’s, gdzie oddały obsłudze telefon pobitego 15-latka.
Zebrany materiał dowodowy  pozwolił przedstawić zarzut jednej osobie. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków pobicia, bądź osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę na ten temat. Można też dzwonić pod numer telefonu 47 822 73 47.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.