Wygrywamy z liderem
Piłkarze Stali Mielec wygrali dziś (06.04) z niepokonanym od ponad 8 miesięcy Rakowem Częstochowa! To był jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy mecz FKS w tym sezonie.

Golem mógł zakończyć się już pierwszy atak miejscowych, ale strzał Krystiana Getingera wyłapał bramkarz. Ale co się odwlecze… W 5. minucie ten sam zawodnik zdobył bramkę po uderzeniu głową.

„Braziliana” Leandro

W 38. minucie mielczanie przeprowadzili akcję, którą zachwycają się wszystkie media. Leandro bez przyjęcia przepięknie podał do Łukasza Janoszki, a ten „na raty” pokonał golkipera rywali. W 90. minucie na 3:0 podwyższył Denis Gojko. Chwilę później padł honorowy gol dla gości.

Dzięki zwycięstwu mielczanie zmniejszyli stratę do 4 punktów do ŁKS Łódź, które zajmuje premiowane awansem do Ekstraklasy drugie miejsce. Liderem Fortuna I ligi jest Raków Częstochowa.
sobota, 6 kwietnia, godz.15
PGE FKS Stal Mielec – Raków Częstochowa: 3-1 (Getinger 5’, Janoszka 38’, Gojko 90’)
FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Leandro (61’ Andreja Prokić), Maciej Urbańczyk, Łukasz Janoszka (77’ Adrian Paluchowski), Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz (84’ Denis Gojko), Mateusz Spychała, Krystian Getinger, Jonatan De Amo Perez. Widzów: 3 239.

Skrót tego spotkania można obejrzeć TUTAJ.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.