Wybieramy Mieleckie Pozytywy 2020 roku

Wybieramy Mieleckie Pozytywy 2020 roku

Na szczęście nie samymi negatywami żyliśmy w 2020 roku, były również wydarzenia na plus. Jest ich  sporo.

Wybraliśmy pięć, naszym zdaniem, najważniejszych. Nie klasyfikujemy ich. Zostawiamy to Wam. Głosować można przez tydzień na naszym Facebooku.
Nasze propozycje

Rekordowa WOŚP

  • Podczas 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu zebrano ponad 166 tys. zł, czyli o około 8 tys. zł więcej niż rok wcześniej. Pieniądze te trafiły na zakup urządzeń służących do ratowania życia i zdrowia dzieci wymagających specjalistycznych operacji.

Wybieramy Mieleckie Pozytywy 2020 roku

Samopomoc w dobie covidu

  • W trudnych czasach mielczanie pomagają sobie nawzajem. Przykład? Piękna akcja kibiców FKS. Stowarzyszenie Chłopcy Ze Stali zorganizowało pomoc mielczanom  najbardziej zagrożonym działaniem koronawirusa, czyli seniorom oraz osobom schorowani i niepełnosprawni. Polegało to między innymi na: robieniu zakupów, wyprowadzeniu psów, wybieraniu leków z apteki itd.
Drugi most na Wisłoce

  • Budowa nowego mostu na Wisłoce dobiegła końca. Na drugą przeprawę przez tę rzekę mieszkańcy miasta i okolic czekali od dziesięcioleci. Do tej pory jedyny taki obiekt w Mielcu zlokalizowany był w ciągu ulicy Legionów. I przeważnie jest on zakorkowany. Inne takie konstrukcje w powiecie mieleckim znajdują się w Gawłuszowicach, Przecławiu i Borowej.

Stal Mielec w Ekstraklasie

  • FKS Stal Mielec w krajowej elicie. Spełniło się marzenie kibiców. Piłkarze na kolejkę przed końcem sezonu I ligi zapewnili sobie awans do wymarzonej Ekstraklasy. Pierwsze sezon od 24 lat wśród najlepszych w Polsce rozpoczęli od falstartu, ale finisz był imponujący.

Wybieramy Mieleckie Pozytywy 2020 roku
Obwodnica Radomyśla Wielkiego

  • Mieszkańcy Radomyśla Wielkiego doczekali się obwodnicy. Miasto odetchnie od huku i spalin tysięcy pojazdów. Skorzystają na tym też kierowcy poruszający się na trasie Mielec-Tarnów.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.