Wójt Głaz spotkał sie z ojcem Rydzykiem [FOTO]
Wójt Głaz spotkał sie z ojcem Rydzykiem

Ojciec Tadeusz Rydzyk wziął udział w uroczystościach odpustowych w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie. Duchowny wygłosił tam kazanie i poprowadził Dróżki Różańcowe. W wydarzeniu uczestniczył też wójt gminy Tuszów Narodowy, Andrzej Głaz.
Wielki Odpust w Sanktuarium Matki Bożej w Zawadzie w sobotę (03.09) rozpoczęły Dróżki Różańcowe. Przewodniczył im ojciec Tadeusz Rydzyk.

To kontrowersyjny redemptorysta, założyciel Radia Maryja, Telewizji Trwam oraz rektor Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

W uroczystościach w Zawadzie wziął również udział wójt gminy Tuszów Narodowy, Andrzej Głaz. Potem chętnie pozował do zdjęć z ojcem Rydzykiem.
W  Zawadzie cały czas odprawiane są msze św. Odpust zakończy się w niedzielę (11.09) uroczystym nabożeństwem w intencji rolników i ludzi pracy.

Galeria zdjęć

Burmistrz, wicestarosta i... ojciec Rydzyk [ZDJĘCIA]
Zdjęcia: Bernadetta Frysztak.
Portal Mielec Lokalnie powstał w lutym 2016. Naszym celem jest informowanie mieszkańców powiatu mieleckiego, czyli gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.