Zatrzymali go na dworcu, miał przy sobie narkotyki

Od jutra nowe linie autobusowe. Sprawdź rozkład jazdy

Trzy lata więzienia grozi 19-latkowi, którego policjanci zatrzymali na dworcu autobusowym w Mielcu. Mieszkaniec gminy Przecław miał przy sobie woreczki z suszem roślinnym. Teraz stanie przed sądem.
Funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową w powiecie mieleckim ustalili mężczyznę, który może zajmować się tym procederem. To 19-letni mieszkaniec gminy Przecław.

Policjanci zatrzymali go na dworcu autobusowym. Podczas kontroli osobistej znaleźli w jego odzieży susz roślinny. Potwierdził to tester narkotykowy.

Zatrzymali go na dworcu, miał przy sobie narkotyki
Zdjęcie: KPP Mielec.

Mundurowi przeszukali dom nastolatka, sprawdzając czy nie ma większej ilości narkotyków.
Następnie przedstawili mu zarzut posiadania substancji zabronionych. Młody mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.