W Mielcu uratowali życie nastolatce z kujawsko-pomorskiego

Zimna krew młodego internauty i szybka reakcja mieleckiej policji uratowały życie 14-letniej mieszkance województwa kujawsko-pomorskiego. Nastolatka skontaktowała się z 18-letnim mielczaninem przez komunikator internetowy,  informując go, że zażyła dużą ilość leków.

Chłopak natychmiast powiadomił o tym policję. Przekazał jej również wszelkie posiadane informacje na ten temat. Mundurowi nawiązali kontakt z dziewczyną. W trakcie rozmowy z nią przez Internet zdobyli jej dane, które pozwoliły na ustalenie miejsca jej pobytu.

Dyżurny mieleckiej policji skontaktował się z funkcjonariuszami z Mogilna, którzy pojechali pod wskazany adres. Tam zastali 14-latkę, która źle się czuła i przyznała, że zażyła dużą ilość leków. Matka dziewczyny zawiozła ją do szpitala. Jej życiu i zdrowiu już  nic nie zagraża.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.