Uderzył w słup, w przepust i w drzewo. Na końcu dachował. Tak wygląda jego samochód

Uderzył najpierw w słup, potem w przepust i w drzewo. Na końcu dachował. Tak wygląda jego auto

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątkową (26.05) noc we wsi Szafranów, w gminie Czermin. Kierowca bmw najpierw uderzył w słup, potem w przepust i w drzewo. Na końcu dachował.
Zgłoszenie o zdarzeniu mieleccy policjanci otrzymali w piątek, po godz. 21. Na miejsce udali się funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego.

Tam mundurowi ustalili, że kierujący pojazdem marki BMW, na łuku drogi podczas manewru wyprzedzania innego, prawidłowo jadącego samochodu, stracił panowanie nad pojazdem. Następnie uderzył kolejno w słup oświetleniowy, w przepust drogowy i w przydrożne drzewo. A na końcu dachował.

18-letni kierowca, mieszkaniec powiatu mieleckiego, z obrażeniami ciała został zabrany przez załogę pogotowia ratunkowego do szpitala.
Policjanci ustalają dokładne przyczyny tego zdarzenia i apelują o zachowanie ostrożności na drodze
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.