TVN wyśmiewa mielecką wieżę

Temat mieleckiej wieży widokowej zwieńczonej figurą Marki Bożej w dalszym ciągu cieszy się popularnością wśród ogólnopolskich mediów. Po Polsacie (TUTAJ) przyszedł czas na TVN. Dziś (23.01) w sztandarowym programie informacyjnym tej stacji – Faktach znów można było się zapoznać z przedsięwzięciem, którego twarzą jest mielecki radny, Józef Stala.

„Jeśli ktoś jest bardzo ciekaw albo bardzo podoba mu się panorama Mielca, to wkrótce będzie mógł ją oglądać ze specjalnej wieży. Miasto wyda na nią ponad milion złotych. Ale lokalnym politykom PiS sama wieże nie wystarcza. Chcą na jej szczycie ustawić Matkę Boską – tak rozpoczyna się informacjach Faktów TVN.

Następnie wypowiada się wiceprezydent Tadeusz Siemek, swoje zdanie prezentują też mieszkańców miasta, w tym Krzysztof Tańcula ze stowarzyszenia Obywatelski Mielec: – Jest to wydawanie 18 zł od każdego mieszkańca. Pytanie, czy w tej cenie nie zrobić festiwalu podróżniczego, gdzie w kinie obejrzymy sobie znacznie ładniejsze widoki – mówi Tańcula. Żaden z radnych PiS nie wypowiedział się przed kamerą TVN.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. TVN wyśmiewa ,ale jak się tu nie śmiać .Tym pisowcom to się na dobre rzuciło na mózgi .Jest tyle ważnych rzeczy do zrobienia a oni tylko pomniki i figury .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.