TUSZÓW NARODOWY. Skatował własnego ojca tłuczkiem do mięsa

Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

Od lat znęcał się nad domownikami. Wszczynał awantury, podczas których wyzywał ich oraz groził im pozbawieniem życia. Został zatrzymany po tym jak skatował własnego ojca tłuczkiem kuchennym, wcześniej próbując go ugodzić nożem. 28-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy, bo o nim mowa, najbliższe trzy miesięcy spędzi w areszcie.

Do zatrzymania domowego kata doszło w piątek (22.05) popołudniu. Wówczas to policjanci zostali wezwani do jednego z domów jednorodzinnych w gminie Tuszów Narodowy. Według zgłoszenia 28-latek próbował ugodzić ojca nożem, a następnie uderzał go kuchennym tłuczkiem do mięsa.

Groził im, że ich zabije

Pokrzywdzony został zabrany do szpitala. Napastnik podczas zatrzymania był agresywny wobec policjantów. Wyzywał i groził im pozbawieniem życia oraz szarpał się z funkcjonariuszami.
Mężczyzna był pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną, uszkodzenia ciała ojca oraz znieważenia funkcjonariuszy. W wyniku policyjnych czynności ustalono, że 28-letni tyran domowy od ubiegłego roku znęcał się psychicznie nad domownikami, wszczynał awantury podczas których wyzywał ich oraz groził im pozbawieniem życia.

Na wniosek mieleckiej policji sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 5 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.