Tragiczna śmierć 41-letniego rowerzysty. Jego zwłoki leżały w rowie z wodą

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Dziś wczesnym porankiem mieleccy policjanci otrzymali zgłoszenie o rowerzyście, którzy leży przy drodze lokalnej w Otałęży. Niestety, okazało się, że mężczyzna nie żyje.

Mundurowi ustalili tożsamość rowerzysty. To 41-letni mężczyzna. Leżał w rowie z wodą w Otałęży, w gminie Czermin. Znaleziono go dziś około godziny 5. 
Póki co, nie znamy przyczyn jego śmierci. Wstępnie mówi się, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku. Z jakiegoś powodu zjechał jednośladem z drogi do rowu. W ustaleniu okoliczności i przyczyn śmierci rowerzysty ma pomóc sekcja jego zwłok.  
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.