Najlepszy policyjny patrol na Podkarpaciu pracuje w Mielcu

Najlepszy policyjny patrol na Podkarpaciu pracuje w Mielcu

Dwaj policjanci z Mielca – mł. asp. Tomasz Szklarz oraz st. post. Hubert Szczepkowicz – wygrali w podkarpackim finale konkursu „Patrol Roku 2023” w Rzeszowie.

W zmaganiach uczestniczyły reprezentacje wszystkich miejskich i powiatowych komend policji z terenu województwa podkarpackiego – w sumie 21 par.
To funkcjonariusze prewencji, którzy pełnią służbę w komórkach patrolowych i interwencyjnych.

Uczestnicy konkursu „Patrol Roku 2023” zmierzyli się w: teście wiedzy zawodowej, strzelaniu z broni palnej i pokonaniu policyjnego toru przeszkód.

Umiejętności uczestników oceniała komisja sędziowska. W jej skład której wchodzili eksperci z Wydziału Prewencji oraz Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Mielecką komendę reprezentowali mł. asp. Tomasz Szklarz oraz st. post. Hubert Szczepkowicz.
Po zaciętej rywalizacji zdobyli oni tytuł najlepszej pary patrolowej w regionie. Teraz wraz z kolegami z Ustrzyk Górnych będą reprezentować podkarpacki garnizon w krajowym finale konkursu, który odbędzie się we wrześniu, w Szkole Policji w Słupsku.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.