Śmiertelny wypadek w Łysakowie. Nie żyje motocyklista

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Mielecka policja poinformowała, że dziś około godziny 17:30 w Łysakowie, w gminie Czermin, doszło do wypadku,w wyniku którego zginął motocyklista.
Wiadomo, że kierowca jednośladu jechał drogą gminną w przysiółku Brnik. Tuż za niewielkim łukiem z nieustalonych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, przewrócił się i upadł na ziemię.

Jak wstępie ustalili policjanci, jechał on motocyklem marki Yamaha. Nie miał założonego kasku ochronnego. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Niestety życia 45-letniego mieszkańca powiatu mieleckiego nie udało się uratować.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu. Przeprowadzono oględziny i zabezpieczono ślady. Prowadzone postępowanie wyjaśni przyczyny tego tragicznego wypadku. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

 
Śmiertelny wypadek w Łysakowie. Nie żyje motocyklista
Miejsce tragedii. Fot. Uwaga Policja Mielec (Okolice).
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.