Stal Mielec wygrywa i awansuje do kolejnej rundy Pucharu Polski [FILM]
W zakończonym właśnie meczu 1/32 finału Pucharu Polski Stal Mielec wygrała na stadionie w Ostrowcu z miejscowym KSZO 0-1 i awansowała do następnej rundy. Jedyną bramkę spotkania w 47. minucie zdobył pozyskany niedawno z Miedzi Legnica 29-letni Słoweniec, Dejan Dermanović. Brawo!
Stal Mielec wystąpiła w składzie: Radosław Majecki – Krzysztof Kiercz, Angel Granchov, Edgar Bernhardt (80. Tomasz Swędrowski), Mateusz Cholewiak, Waldemar Gancarczyk, Dejan Djermanovic, Dominik Sadzawicki (63. Mateusz Gancarczyk), Piotr Marciniec, Łukasz Wroński (63. Momchil Tsvetanov), Maksymilian Banaszewski. A tak mielczanie cieszyli się z awansu do 1/16 finału Pucharu Polski:
Puchar Polski: KSZO – Stal Mielec 0:1! GRAMY DALEJ!

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 22 lipca 2017

 
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

3 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.