Koniec zgody z Koroną Kielce

Kibicowskie media poinformowały dziś (22.07), że zgoda między fanami Korony Kielce i Stali Mielec przechodzi do historii. W związku z tym ze stadionu przy ulicy Solskiego zniknie cokolwiek co ma barwy Korony. Sztama między kibicami obu klubów trwała od ponad 34 lata. Szkoda…

Oficjalny powód zerwania przyjaznych relacji nie jest znany. Na oficjalnej stronie kibiców Korony można jedynie przeczytać: „Informujemy, że nasza zgoda ze Stalą Mielec przechodzi do historii”.

Potwierdzili to dziś fani FKS:

W dniu dzisiejszym do historii przeszła zgoda z Koroną Kielce. W związku z tym na stadionie nie ma pojawiania się w barwach Korony.

Opublikowany przez Chłopcy ze Stali na 22 lipca 2017

 

Co ciekawe, na facebookowej stronie Narodowy Mielec możemy przeczytać: „Kibice obu drużyn pozostają w dobrych kontaktach oraz wzajemnym szacunku do siebie”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

  1. Korona spier… i zostawiła kolegow ze Stali jak dorwali ich kolesie z KSZO to jest przyczyna i Stal zerwala zgode z cykorami

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.