Stal Mielec liderem
Ponad cztery i pół tysiąca kibiców przybyło dziś (26.08) na stadion przy ulicy Solskiego, by dopingować swoich pupili, i na pewno żaden z nich tego nie żałował. Piłkarze mieleckiej Stali pokonali spadkowicza z Ekstraklasy i jednego z faworytów I ligi, Miedź Legnica 1:0.

Spotkanie było wyrównane. Oba zespoły miały podobną liczbę okazji do strzelenia gola, ale skuteczniejszymi okazali się mielczanie. Jedynego gola spotkania zdobył Adrian Paluchowski. Goście mieli sporo czasu do wyrównania, ale Stali udało się utrzymać prowadzenie do końca.

Dzięki temu FKS awansował na pierwsze miejsce w tabeli. W  następnej kolejce mielczanie jadą do Niepołomic, gdzie zagra z tamtejszą Puszczą. Mecz odbędzie się w niedzielę (01.09) o godzinie 19.
6. kolejka Fortuna 1 Liga, poniedziałek, 26 sierpnia
Stal MielecMiedź Legnica 1:0 (Paluchowski 47’)
FKS: Seweryn Kiełpin, Martin Dobrotka, Andreja Prokić (83’ Josip Barisić), Mateusz Mak (69’ Łukasz Janoszka), Szymon Stasik, Josip Soljić, Bartosz Nowak, Grzegorz Tomasiewicz, Adrian Paluchowski (74’ Mateusz Żyro), Krystian Getinger, Lukas Bielak. Widzów: 4558.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.