Śmierć na Alei Jana Pawła II

Tragedia w Mielcu. Na al. Jana Pawła II osobowe BMW potrąciło rowerzystę, który po przewiezieniu do szpitala zmarł. Do zdarzenia doszło we wtorek (13.12) ok. godz. 19.20.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW, 22-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, potrącił jadącego rowerem 70-letniego mężczyznę, który chwilę wcześniej wjechał na przejście dla pieszych tuż przed nadjeżdżający pojazd. Jadący jednośladem trafił do szpitala, gdzie zmarł w wyniku doznanych obrażeń.

Policjanci wykonali oględziny miejsca tragedii, wykonali zdjęcia. Zebrany materiał dowodowy ma pozwolić na ustalenie przyczyn zdarzenia i jego dokładny przebieg. Kierowca BMW został zatrzymany. W chwili zdarzenia był trzeźwy. W sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.