Seryjnie kradł markowe perfumy i drogie alkohole w mieleckich sklepach

W ręce mieleckiej policji wpadł sprawca kradzieży markowych perfum z drogerii i alkohol z marketów na terenie miasta. Mundurowi pracowali nad jego wykryciem przez kilka tygodni.

W ustaleniu personaliów złodzieja pomógł monitoring ze wszystkich sklepów, w których dochodziło do kradzieży. Dzięki temu policjanci wytypowali sprawcę. To 33-letni mielczanin. Mundurowi udowodnili mu popełnienie kilkunastu przestępstw polegających na kradzieży perfum i alkoholu.
Podczas czynności prowadzonych z zatrzymanym, funkcjonariusze ustalili również, że w lipcu br. ukradł rower. 33-latek tuż po kradzieży sprzedawał przedmioty przypadkowo napotkanym osobom lub za pośrednictwem portali internetowych. Mężczyzna został przesłuchany i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Został objęty policyjnym dozorem. W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.