Portal Mielec Lokalnie ma już pięć lat

Sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w Mielcu

Dziś mija pięć lat od premiery portalu mieleclokalnie.pl.

Dokładnie 18 lutego 2016 roku ukazała się nasza pierwsza informacja. Napisaliśmy wówczas o przygotowaniach do budowy ujęcia wody na terenach leśnych przy drodze wojewódzkiej nr 875.

W ciągu ostatnich pięciu lat przygotowaliśmy dla Was ponad trzy tysiące wiadomości. W przeciwieństwie do konkurencji ZAWSZE PISZEMY LOKALNIE.

Być może dlatego każdego dnia na nasz portal zagląda tylu Czytelników.

Dziękujemy za zaufanie.
Co miesiąc publikujemy nasze statystyki. Zależy nam bowiem na tym, aby nasi reklamodawcy i partnerzy biznesowi mieli pełną wiedzę o poziomie popularności naszych serwisów.

Oferujemy reklamę w atrakcyjnych cenach zarówno na portalu Mielec Lokalnie, jak i na naszych social mediach. Jeśli klient zdecyduje się na długoterminową kampanię, może liczyć na zniżki. Ceny reklam zawsze są efektem negocjacji.

Skorzystaj z naszej oferty.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.