Pomóżmy pięknej mielczance powalczyć o koronę Miss Polski
W gronie finalistek tegorocznej edycji Miss Polski jest mielczanka Iwona Młynarska. Pisaliśmy o niej TUTAJ. Uruchomiono głosowanie SMS, które będzie miało istotny wpływ na wynik wyborów. Ruszył też fanpage Miss Polski 2016, które prowadzi głosowanie. Pięknej mielczance możemy pomóc głosując na jej kandydaturę w obu tych systemach.

Codziennie można oddać 5 standardowych głosów poprzez portal naszemiasto.pl albo wysłać dowolną liczbę SMS o treści: MISS.15 na numer 72355 (koszt 2,44zł z VAT). 1 SMS to 15 głosów.

Równolegle trwa plebiscyt na Miss Polski Fanów na Facebooku. Można na nim głosować w następujący sposób: polubić fanpage Miss Polski i Iwony Młynarskiej, można też w galerii Miss Polski Fanów 2016 polubić zdjęcie mielczanki i napisać pod nim komentarz, w którym uzasadnimy, dlaczego to właśnie Iwona powinna zostać najpiękniejszą Polką.
Głosowanie zostanie zakończone 4 grudnia o godz. 8. Zwyciężczyni zostanie ogłoszona tego samego dnia. Wspierać Iwonę można również osobiście podczas gali finałowej Miss Polski 2016, która będzie mieć miejsce w Krynicy-Zdrój, również 4 grudnia
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.