Policjant na urlopie pomógł motocykliście, który po pijanemu wjechał do rowu
Funkcjonariusz Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim, przebywając na urlopie, pomógł motocykliście, który i wjechał do rowu. Jak się potem okazało, kierowca jednośladu był pijany.

Do zdarzenia doszło w sobotę (08,.06) wieczorem. Wtedy to kierujący motocyklem, jadąc drogą gminną w Wylowie, w gminie Przecław, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Świadkiem zdarzenia był policjant, przebywający na urlopie. Udzielił on pomocy kierującemu motocyklem, a na miejsce wezwał służby ratownicze. Podczas rozmowy funkcjonariusz wyczuł od mężczyzny alkohol.
Na miejsce przybyły służby ratunkowe i policja. Kierujący jednośladem został poddany badaniu na stan trzeźwości. Okazało się, że 23-latek miał w organizmie ponad 2 promile. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany przez załogę karetki pogotowia do mieleckiego szpitala. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia okoliczności wypadku.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.