Oszukał swego pracodawcę. Całodzienny utarg przeznaczył na alkohol i jedzenie
W ręce stróżów prawa wpadł 22-letni mielczanin, który przywłaszczył sobie utarg z pracy w jednym z lokali gastronomicznych. Nieuczciwy pracownik spędził noc w policyjnych aresztach.
O przestępstwie mundurowych powiadomił  pracodawca 22-latka. Mężczyzna podjął się u niego obowiązku dostarczania posiłków do zamawiających klientów. Problem w tym, że zamiast rozliczyć się z właścicielem lokalu, całodzienny utarg zabrał ze sobą do domu. Tuż po zgłoszeniu tego faktu policji 22-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Pieniądze zdążył już wydać na jedzenie i alkohol.
Policjanci przedstawili mu zarzut przywłaszczenia pieniędzy. Mężczyzna przyznał się do winy i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.