Opróżniał torebki na dyskotekach
W ręce mieleckiej policji wpadł 20-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa, który specjalizował się w opróżnianiu damskich torebek na mieleckich dyskotekach. Jego łupem padały telefony komórkowe, karty bankomatowe, power bank oraz portfele z pieniędzmi.
Okradzione w ten sposób zostały m.in. dwie młode kobiety, które zgłosiły to policji. Ta po kilkunastu dniach ujęła sprawcę. W czasie postępowania funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna dopuścił się jeszcze jednego „opróżnienia” torebki, kilka tygodni przed zgłoszonymi kradzieżami. Wtedy również podczas dyskoteki ukradł pieniądze oraz kartę bankomatową, którą potem zapłacił za zakupy.
20-latek przyznał się do zarzucanych czynów i złożył wyjaśnienia. Tłumaczył, że kiedy decydował się na kradzieże z torebek, był pod wpływem alkoholu. Zobowiązał się również do zwrotu skradzionych przedmiotów pokrzywdzonym. O jego przyszłości zdecyduje sąd.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.