Okradł znajomego z pieniędzy i złotej biżuterii

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który zabrał z domu swojego znajomego pieniądze i biżuterię. Złodziejem okazał się być 62-letni mieszkaniec Mielca.
Zawiadomienie o kradzieży mundurowi otrzymali w minioną sobotę (12.12). Z informacji jakie przekazał im pokrzywdzony wynikało, że jego znajomy, który odwiedzał go i pomagał mu karmić zwierzęta domowe, skradł mu neseser z pieniędzmi w różnych walutach, a także złotą biżuterię.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze zatrzymali sprawcę kradzieży. Był nim 62-letni mieszkaniec Mielca. Przeprowadzone policyjne czynności i przesłuchania świadków doprowadziły do odzyskania w całości skradzionych przedmiotów. Zostały one wycenione na siedem tysięcy złotych.

Ukradł z domu znajomego złoto i biżuterię
Skradziona biżuteria. Fot. KPP Mielec
Zebrany dowody pozwolił przedstawić 62-latkowi zarzut kradzieży. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że mężczyzna był on poszukiwany przez zakład karny za wcześniej popełnione przestępstwa. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje teraz sąd.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.