Okradał sklepy w Mielcu, Chorzelowie i Złotnikach

Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

W ręce policji wpadł mężczyzna, który włamywał się do sklepów. Kradł stamtąd alkohol, papierosy i pieniądze. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Mundurowi od pewnego czasu prowadzili czynności w sprawie włamań do placówek handlowych w Mielcu, Chorzelowie i Złotnikach. Przeprowadzone przez nich ustalenia pozwoliły na wytypowanie włamywacza. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec gminy Mielec.
Policjanci ustalili, że mężczyzna włamywał się do wybranych wcześniej sklepów w nocy. Wynosił z nich papierosy alkohol i gotówkę. Straty powstałe w wyniku trzech włamań oszacowano na 15 tys. zł.

Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić mężczyźnie trzy zarzuty przestępstw. Sprawa na charakter rozwojowy. Niewykluczone więc, że 35-latek usłyszy kolejne zarzuty.
O Mielec Lokalnie 3089 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.