Tragedia w Dulczy Małej. Zamarzł na śmieć?

Dramat w Wadowicach Dolnych. Ludzkie zwłoki w studni

Policja wyjaśnia okoliczności śmierci 49-letniego mieszkańca Dulczy Małej. Ciało mężczyzny w przydrożnym rowie znalazł członek jego rodziny. Możliwe, że 49-latek zamarzł na śmierć.

O znalezieniu zwłok 49-latka w Dulczy Małej, w gminie Radomyśl Wielki, mielecką policję w niedzielę (29.11) około godziny 10:30 powiadomił członek jego rodziny. Na miejsce pojechał zespół ratownictwa medycznego, którego pracownik stwierdził zgon. Decyzją prokuratura ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policja apeluje

Ekipa dochodzeniowo-śledcza wykonała oględziny miejsca znalezienia zwłok oraz dokumentację fotograficzną. Zebrany materiał dowodowy oraz wyniki sekcji zwłok posłużą do ustalenia przyczyny śmierci mężczyzny. Niewykluczone, że przyczyną śmierci 49-latka było wychłodzenie organizmu.
Policja przypomina, że niskie temperatury stanowią zagrożenie dla osób, które przebywają same, bądź są pod wpływem alkoholu: – Jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka, nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na policję lub do ośrodka pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona pomoc, być może uratuje komuś życie – apelują mundurowi.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.