Okradał sklep przy Rzochowskiej. Brał tylko kawę i czekoladę
Mieleccy policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przez kilkanaście dni okradał jeden ze sklepów spożywczych przy ulicy Rzochowskiej. Zabierał tylko kawę i czekolady.  

O kradzieży mundurowych zawiadomił właściciel sklepu. W trakcie prowadzonych czynności policja ustaliła, że produkty znikały od 25 marca do 8 kwietnia. Łączna wartość skradzionych czekolad i kawy wyniosła blisko 600 zł. Złodzieja zarejestrował sklepowy monitoring. Widać na nim mężczyznę, który stojąc przy kasie, wkładał towar pod kurtkę.  Sprawcą okazał się 50-letni mieszkaniec Mielca.
Mieleccy policjanci przedstawili mu zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do winy wyjaśniając, że skradzione słodycze i kawę zjadał lub rozdawał. W tej sprawie trwają dalsze czynności.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.