„Nie chcemy komunisty w Mielcu”
Mieleccy aktywiści Młodzieży Wszechpolskiej złożyli pismo adresowane do Hotelu Polskiego w którym sprzeciwiają się planowanemu spotkaniu organizowanego tam przez partię Razem z jej liderem Adrianem Zandbergiem na czele. Więcej o tym TUTAJ.

W piśmie czytamy m.in.: Pan Zandberg niejednokrotnie odwoływał się do propagowania komunistycznego systemu totalitarnego, o czym świadczą zdjęcia. Artykuł 13 Konstytucji RP mówi: „Zakazane jest istnienie partii politycznych odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu (…)”. Wyrażamy swój sprzeciw wobec organizacji spotkania z osobą, która przemawia pod szyldem komunistycznych symboli, które są identyfikowane ze śmiercią milionów ludzi.


O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.