Liderzy partii Razem odwiedzą Mielec. Znowu będą szukać faszystów?
Lider ultralewicowej partii Razem, Adrian Zandberg przyjedzie w niedzielę (23.04) do Mielca. Z mieszkańcami spotka się on o godz. 14 w Hotelu Polskim. Towarzyszyć mu będzie Barbara Grobler, członkini Rady Krajowej partii Razem. Oprócz fabrycznego miasta lewicowi aktywiści odwiedzą również Rzeszów, Dębicę i Stalową Wolę.

W Mielcu partia Razem ma na swoim koncie szereg akcji. M.in. tropiła faszystów. Znalazła ich na… Kongresie Mieleckich Organizacji Patriotycznych.
Do absurdalnych zarzutów odniósł się m.in. Michał Kogut z Patriotycznego Mielca: – „Działaczy neomarksistowskiej partii Razem tak bardzo boli nasza wieczornica i Kongres Mieleckich Organizacji Patriotycznych w rocznicę zamordowania mieleckiego Żołnierza Wyklętego, Wojciecha Lisa, że postanowili opisać je na jednej ze swoich stron. W swoim wpisie potrafią bronić nawet komunistycznej Polskiej Partii Robotniczej! (…) Spadkobiercy Żołnierzy Wyklętych pozdrawiają spadkobierców PPR i UB!” – napisał Michał Kogut.


O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.