Nie chcą już śmigłowców z Mielca?

Zmianę strategii ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza względem Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu (pisaliśmy o tym TUTAJ), potwierdza odpowiedź jego zastępcy, Bartosza Kownackiego na interpelację, jaką  złożył senator PO, Bogdan Klich.

Kownacki pisze m.in., że: w resorcie obrony narodowej nie uruchomiono i nie prowadzi się procedury udzielenia zamówienia publicznego skierowanego wyłącznie do PZL Mielec mającej na celu zakup śmigłowca Black Hawk.” Oto cała treść odpowiedzi wiceszefa MON:
Przypomnijmy, że blisko dwa miesiące temu minister Macierewicz, wizytując PZL Mielec wraz z premier Beatą Szydło, obiecywał, że polskie siły specjalne zakupią 21 śmigłowców z tej właśnie fabryki, w tym co najmniej dwa miały zostać nabyte jeszcze w tym roku.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.