Mielecka Stal wygrywa w Niepołomicach i broni pozycję lidera Fortuna 1 Ligi
Piłkarze Stali Mielec wygrali czwarty mecz z rzędu i utrzymała pozycję lidera w tabeli 1 ligi. Tym razem podopieczni Artura Skowronka wygrali w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą.

Jedyną bramkę spotkania, w 25 min. po rzucie rożnym, zdobył Bartosz Nowak. Do końca meczu Puszcza nie przebiła się przez szczelną obronę gości i kolejne trzy punkty dla Mielca stały się faktem.

Skrót z tego czemu można obejrzeć TUTAJ.

W niedzielę (08.09) FKS miał podejmować na własnym stadionie GKS Tychy. Mecz ten jednak z powodu powołań zawodników do reprezentacji narodowych został przełożony na 18 września. W następnej kolejce Stal jedzie do Olsztyna, gdzie 14 września zmierzy się z tamtejszym Stomilem.
7. kolejka Fortuna 1 Liga, niedziela, 1 września
Puszcze NiepołomiceStal Mielec 0:1 (Nowak 25’)
FKS: Seweryn Kiełpin – Martin Dobrotka, Mateusz Żyro, Andreja Prokić (81’ Mateusz Bodzioch), Mateusz Mak (61’ Łukasz Janoszka), Szymon Stasik, Bartosz Nowak, Adrian Paluchowski (73’ Josip Barisic), Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger, Lukas Bielak.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.