Kolejne trzy przypadki koronawirusa w powiecie mieleckim

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie powiadomiła dziś (01.09) o kolejnych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w powiecie mieleckim.

Wedle danych Ministerstwa Zdrowia w kraju koronawirusa potwierdzono u 67 922 osób, z których 2 058 zmarło. Na Podkarpaciu zaraziło się 2 461 osób: 1 427 wyzdrowiały, a 84 odeszło. Pod nadzorem jest 15 osób, 2 720 poddano kwarantannie, w izolacji przebywa 802, hospitalizowanych jest 148.
Dziś podkarpacki Sanepid powiadomił o kolejnych zarażeniach na naszym terenie. Chodzi o kobietę i dwóch mężczyzn. W sumie na obszarze powiatu mieleckiego Covid-19 dotknął 79 osób, z których 52 wyzdrowiało, a jedna zmarła. Obecnie kwarantanną objętych jest 16 mieszkańców naszych okolic.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.