DOMACYNY. Pies zmasakrował dwuletniego chłopca

Dziś (29.05) przed południem w miejscowości Domacyny dwuletni chłopiec został zaatakowany przez psa. Dziecko z obrażeniami  głowy zostało przetransportowane helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do jednego z rzeszowskich szpitali.

Do zdarzenia doszło na posesji rodziców dwulatka. Chłopiec najprawdopodobniej podszedł zbyt blisko do uwiązanego przy budzie psa i złapał go za ogon. Zwierzę zareagowało bardzo agresywnie i brutalnie pogryzło dziecko, powodując u niego liczne rany szarpane twarzy i głowy.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że w chwili zdarzenia chłopiec pozostawał pod opieką matki. Do pogryzienia dorosłej osoby przez psa doszło także niedawno w Gawłuszowicach.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.