„Bóg nagrodził walkę i charakter. To zwycięstwo dedykuję kibicom” [VIDEO]

Zbigniew Smółka, trener mieleckiej Stali, nie krył emocji na konferencji prasowej po wtorkowym (21.11) zwycięstwie nad Podbeskidziem Bielsko-Biała. O samym meczu pisaliśmy TUTAJ.
Trener mówił krótko, ale konkretnie: – W spotkaniach, w których uczestniczymy, zazwyczaj jest bardzo dużo horrorów – mówił Zbigniew Smółka. – Nie inaczej było dzisiaj. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo wynagrodzone zostały nasze: serce, walka i zaangażowanie. Taki charakter się wynagradza. I Bóg dziś dopilnował tego, że to Stal jedzie do domu z trzeba punktami na koncie, z czego jestem niezmiernie szczęśliwy. Dedykuję to zwycięstwo naszym kibicom, którzy zawsze są z nami.Gorący komentarz trenera Stali do meczu w Bielsku!

Opublikowany przez FKS Stal Mielec na 21 listopada 2017
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.