Aż czterech piłkarzy mieleckiej Stali w „jedenastce” Nice I Ligi
Ekspert Polsatu Sport, były reprezentant Polski – Andrzej Iwan przedstawił swoją jedenastkę jesieni Nice I Ligi. W tym gronie znalazło się aż czterech piłkarzy mieleckiej Stali: Radosław Majecki, Leandro, Krystian Getinger i Mateusz Cholewiak. Oto jak popularny”Ajwen” uzasadniał swoje wybory:

  1. Radosław Majecki – Postawiłem na młodość. Chłopak ma dopiero 18 lat, a gra świetnie, dobrze broni i kieruje defensywą. Przydarzył mu się tylko jeden poważniejszy błąd na 19 gier.
  2. Leandro – Lewa strona FKS to jest siła tej drużyny, i dzięki niej Stal miała tak dobrą końcówkę.  3. Krystian Getinger – Zaczynał jako lewy obrońca, ale przesunięty przez trenera Zbigniewa Smółkę do linii pomocy spisuje się rewelacyjnie. Rozrzuca piłki, broni, asystuje przy golach. Ostatni mecz z Tychami miał znakomity. Dziwię się, że taki zawodnik gra tylko w pierwszej lidze.  4. Mateusz Cholewiak – Bardzo dobrze współpracuje z Leandro na lewej flance, ale w każdej chwili może zagrać na szpicy i też jest świetny. Niesamowicie uniwersalny, strzelił siedem goli, technika na wysokim poziomie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.