Okradał swój zakład pracy
Mieleccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzież folii z zakładu pracy. W jego domu mundurowi znaleźli ponad pół tysiąca rolek skradzionego towaru.

O kradzieży na terenie jednej z firm funkcjonującej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Mielcu policję powiadomił ochroniarz. Z jego relacji wynikało, że ujął jednego z pracowników podczas, gdy ten w bagażniku swojego samochodu przewoził kilkadziesiąt rolek folii typu stretch. Tuż po zgłoszeniu 49-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i doprowadzony do policyjnego aresztu.
Następnego dnia policjanci przeszukali dom zajmowany przez mężczyznę, gdzie znaleźli około 700 rolek folii, której wartość szacowana jest na kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. 49-latek został przesłuchany i złożył wyjaśnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.