Lekarka z Mielca tryumfuje w „Jeden z dziesięciu”

Lekarka z Mielca tryumfuje w "Jeden z dziesięciu"

Paulina Kukułka, lekarka z Mielca, wygrała piątkowy (07.10) odcinek teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Zdobyła 203. punkty, co dało jej drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji programu i pewne miejsce w Wielkim Finale.

„Jeden z dziesięciu” to najdłużej nadawany przez telewizję polską teleturniej. Jego pierwszy odcinek wyemitowano 3 czerwca 1994 roku. Program, który oparty na brytyjskim formacie Fifteen to One, prowadzi znany i lubiany Tadeusz Sznuk.
W pierwszym etapie dziesięcioro zawodników otrzymuje po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w drugiej części.

W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać.

Grę rozpoczyna grę z trzema „szansami” (reprezentowanymi przez trzy lampki bądź rzędy światełek przy pulpicie gracza).

Szansę traci się, nie odpowiadając na pytanie w ciągu trzech sekund lub podając odpowiedź błędną.

Dziesięcioro zwycięzców 20. kolejnych odcinków z największą liczbą zdobytych punktów bierze udział w Wielkim Finale. W tym gronie na pewno znajdzie się Paulina Kukułka, lekarz dermatolog z Mielca.
Wygrała ona piątkowy (07.10) odcinek teleturnieju, zdobywając 203. punkty, co daje jej Wielki Finał.

Jak sama mówiła, ogląda „Jeden z dziesięciu” od dziecka, uwielbia ten teleturniej i zawsze chciała wziąć w nim udział. W końcu się na to odważyła. Jej hobby to: pływanie i literatura piękna

Program z udziałem pani Pauliny można obejrzeć tutaj.

Przypomnijmy, że trzy dni wcześniej TVP wyemitowało odcinek „Jednego  dziesięciu”, który wygrał inny mielczanin, Wiktor Strzelczyk. Odpowiedział na 21. pytań i zdobył 92. punkty.
Wiktor Strzelczyk z Mielca wygrał „Jeden z dziesięciu”

 

 

 

 

Galeria zdjęć

Lekarka z Mielca tryumfuje w "Jeden z dziesięciu"

Lekarka z Mielca tryumfuje
Lekarka z Mielca tryumfuje

Lekarka z Mielca tryumfuje
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.