Korupcja i przestępczość narkotykowa w Mielcu

Mieszkaniec gminy Czermin kradł, oszukiwał, niszczył...

Mielecka policja ujęła kilkanaście osób. Chodzi o przestępczość korupcyjną i narkotykową. Jeden z mężczyzn na dwa miesiące trafił do aresztu.
Chodzi o śledztwo, które prowadzili funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą mieleckiej komendy. Ustalili oni i zatrzymali kilkanaście osób zamieszanych w sprawę wręczania i przyjmowania korzyści majątkowych w zakresie wykonywania badań diagnostycznych pojazdów.

W toku czynności na terenie powiatu mieleckiego i tarnobrzeskiego zatrzymano 11 osób, z czego 6 osób do korupcyjnego wątku śledztwa, a 5 pozostałych powiązanych z przestępczością narkotykową.

Podczas czynności realizowanych w ubiegłym tygodniu, funkcjonariusze zabezpieczyli dowody popełnienia przestępstw związanych z korupcją.
Chodzi między innymi o dokumenty, zapisy monitoringu oraz dane teleinformatyczne. Zabezpieczono także środki odurzające – około 50 gram marihuany. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.