Kolejny transfer. Utalentowany napastnik Lechii Gdańsk wzmacnia Stal Mielec
Jak donoszą media, Stal Mielec wypożyczyła z Lechii Gdańsk 22-letniego napastnika, Jakuba Araka. To może być duże wzmocnienie siły ognia FKS. Podobno w grę wchodzi transfer definitywny, ale póki co tylko w przypadku awansu Stali do Ekstraklasy, czego wszyscy w Mielcu (i nie tylko) oczekujemy.
Jakub Arak to bardzo ciekawy zawodnik. W wieku zaledwie 10 lat trafił do Legii Warszawa, gdzie uważano go za duży talent. Sezony 2014/16 spędził w Zagłębiu Sosnowiec, gdzie niemal zdobył status lokalnej gwiazdy. Następnie trafił do Ruchu Chorzów, gdzie spędził dwa lata. Po spadku tego ostatniego do I ligi podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Tam jednak nie udało wywalczyć mu się miejsca w podstawowym składzie. Stąd decyzja o jego wypożyczeniu do mieleckiej Stali.
Na szczeblu Ekstraklasy  Arak rozegrał 33 meczów i zdobył 4 bramki. Jak na jego możliwości, to niewiele. Jednak to wciąż młody zawodnik, który właśnie w Mielcu może rozwinąć swoje skrzydła.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.