Jutro mecz z Ruchem! [VIDEO]Po dwutygodniowej przerwie piłkarze Stali Mielec wracają do gry o I-ligowe punkty. Już jutro (17.11) FKS zmierzą się na wyjeździe z Ruchem Chorzów. Obie ekipy zmierzą się po raz drugi w tym sezonie. W pierwszym spotkaniu mielczanie wygrali na swoim stadionie 1-0. Mecz ten pokaże Polsat Sport.
Wówczas w Stali nie było jednak jeszcze obrońcy Rafała Grodzickiego, który wiele lat był piłkarzem Ruchu, gdzie pełnił funkcję kapitana. Teraz reprezentuje barwy FKS. – W Chorzowie spędziłem osiem lat z przerwą na grę w Śląsku Wrocław. Z tym klubem przeżywałem wspaniałe chwile, jak i ten ostatni nieudany sezon. Ten klub mam w moim sercu, zostawiłem tam dużo zdrowia. Mam znajomych wśród ludzi, którzy pracują w Chorzowie bądź są kibicami tego klubu – zaznacza Rafał Grodzicki.
– Zagramy przy dużej ilości publiczności, z dopingiem, na bardzo dobrym boisku, wybierają się tam także nasi kibice. Czeka nas trudny, ważny i wspaniały mecz – komentuje trener Stali Zbigniew Smółka.

Jak wygrać w Chorzowie? – Najlepiej zagrać tak jak pierwsze 25 minut ze Stomilem Olsztyn i wtedy nikt z nas nie będzie się o wynik martwił – uważa Rafał Grodzicki. Oby tak się stało.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.