Chcą kontynuować ideę prezydenta Kozdęby. Pierwsze spotkanie już jutro
W poniedziałek (13.11) o godz. 17 w budynku Szkoły Podstawowej nr 11 odbędzie się pierwsze z serii spotkań władz miasta z mielczanami. Tym razem dotyczyć to będzie osiedli Smoczka i Wolności. Pomysłodawcą spotkań z mieszkańcami był prezydent Daniel Kozdęba.
Dziś kiedy nie ma go w magistracie (i nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle do niego wróci), ideę tę postanowił kontynuować jego pierwszy zastępca – Jan Myśliwiec.
We wtorek (14.11) w Samorządowym Centrum Kultury wiceprezydent spotka się z mieszkańcami os.: Żeromskiego, Kusocińskiego, Niepodległości, Kazimierza Wielkiego, Kopernika i Cyranka. W środę (15.11) w SP nr 2 – Kilińskiego i Kościuszki. Czwartek (16.11) w Zespole Szkół Ogólnokształcących – os. Lotników i Borek. W poniedziałek (20.11) w SP 13 – Szafera, Dziubków i Mościska. We wtorek (21.11) w siedzibie Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczym – Wojsław, Rzochów i Łuże.
Spotkania będą okazją do rozmowy o bieżących sprawach miasta, a także zaprezentowania ostatnich inwestycji. Wiceprezydentowi towarzyszyć będą urzędnicy oraz szefowie miejskich instytucji i spółek. Wszystkie spotkania rozpoczynać się będą o godz. 17 i będą trwać po ok. dwie godziny.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.