Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – sprawdź, co się będzie działo w Mielcu

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Mielcu grać będzie przez dwa dni. W sobotę imprezy odbywać się będą w Galerii Navigator, w niedzielę – w Samorządowym Centrum Kultury, ale nie tylko. Na ulice miasta wyjdzie około 140 wolontariuszy WOŚP.

Środki zebrane podczas 28. już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafią na zakup nowoczesnych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.
Mielec Gra!

Wielki finał już w tę niedzielę! Z tej okazji sam prezes fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznj Pomocy informuje Was o tym, że Mielec też gra!Dajcie znać czy będziecie z nami!

Opublikowany przez Sztab WOŚP Mielec Środa, 8 stycznia 2020

 

Sobotnie (11.01), imprezy odbędą się Galerii Navigator, start o godzinie 12. Wystąpią tam kolejno: mieleckie grupy przedszkolne, zespół wokalny Kameleon, laureaci konkursów piosenki, tancerze ze Szkoły Tańca Boso, Big Mielec Band, duet Przemysław Prymek Frąckowiak i Łukasz Mrugała.
O godz. 17 zaprezentowane zostaną piosenki z musicalu „Siostrzyczki”, a 45. minut później z recitalem wystąpi Jasiek Szynal, finalista programu Mam Talent. W przerwach odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP. Jednym z prowadzących będzie znany i lubiany strażak z Anglii, Kevin Aiston.

W niedzielę (12.01) imprezy odbywać się będą w Samorządowym Centrum Kultury. Początek o godz. 13.30. W programie występy: zespołu ALL4U, grup przedszkolnych, kabaretu Senior Show, Mieleckiej Orkiestry Dętej, grupy Le Moor, chóru Akord. W przerwach odbywać się będą licytacje.

W siedzibie stowarzyszenia KANA, w godz. 11-18 trwać będzie koncert uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha. W Miejskiej Bibliotece Publicznej, na godz. 14.30 zaplanowano orkiestrową giełdę książki. W międzyczasie odbywać się będzie bieg pod hasłem „Policz się z cukrzycą” (start o godz. 12 na Górce Cyranowskiej). O godz. 20 na Placu Armii Krajowej rozbłyśnie tradycyjne „światełko do nieba”.O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.