Gdzie jest Simona Mucha?

Mielecka policja poszukuje Simonę Muchę, 17-letnią mieszkankę Kosówki, w gminie Wadowice Górne. Dziewczyna zaginęła w poniedziałek (29.06), kiedy przebywając wraz z matką w Krakowie, oddaliła się w nieznanym kierunku i ślad po niej zaginął…

Rysopis zaginionej Simony Muchy: wiek z wyglądu 18 lat, wzrost 156-160 cm, tęga budowa ciała, włosy do ramion rude, oczy ciemne. W chwili zaginięcia ubrana była w: koszulkę z krótkim rękawem koloru białego, krótkie spodenki koloru zielonego, brązowe skarpetki, buty sportowe koloru białego.

Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej zatrzymania, proszone są o kontakt z mielecką policją pod nr tel. (17) 58 45 326 lub 17 58 45 310.
Aktualizacja

W niedzielę (05.07) patrol policji z Mielca rozpoznał kobietę odpowiadającą rysopisowi Simony Muchy. Dziewczyna została przekazana pod opiekę matki. Poszukiwania zakończono.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.