Gdzie jest Bernadetta Rup?

Policja w Mielcu szuka Bernadettę Rup, 21-letnią mieszkankę Borowej. Młoda kobieta wyszła w niedzielę (28.06) około godziny 15 z domu i ślad po niej zaginął…

Członków rodziny powiadomiła, że udaje się do koleżanki i niebawem wróci. Nie wróciła… Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm, szczupła budowa ciała, włosy długie proste koloru czarnego, oczy ciemne. W chwili zaginięcia ubrana była w polar koloru różowego, spodnie typu jeans koloru jasnego, buty typu tenisówki koloru białego. Może poruszać się rowerem typu damka koloru czerwonego.
Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z mielecką policją pod nr tel. (17) 58 45 326 lub 17 58 45 310.

Aktualizacja

Dziś (01.07) rano policja poinformowała, że Bernadetta Rup odnalazła się.
O Mielec Lokalnie 3090 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.