Fantastyczny prezent dla kibiców FKS. Majecki jednak zostaje w Mielcu
Radosław Majecki przedłużył kontrakt z Legią Warszawa, z której jest wypożyczony do Stali Mielec. Nowa umowa obowiązuje do końca sezonu 2021/2022. Młody bramkarz pozostanie jednak nad Wisłoką na rundę wiosenną. Dopiero potem wróci do Legii, by walczyć tam o miejsce w bramce. Kibice FKS mogą więc odetchnąć z ulgą, bo zanosiło się, że Radek odejdzie już teraz (pisaliśmy o tym TUTAJ).

– Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem nową umowę z Legią. Święta dopiero przede mną, a ja już teraz dostałem najpiękniejszy prezent – mówił serwisowi Legia.com 18-letni bramkarz.
 

 
Majecki jest etatowym reprezentantem Polski w swojej kategorii wiekowej i czołowym golkiperem Nice I ligi. Wystąpił w 18 ligowych meczach Stali Mielec i w aż sześciu z nich zachował czyste konto. Z Legią związany od lipca 2014 roku, wcześniej był zawodnikiem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.