Domowy tyran przyłożył nóż do gardła żonie i zażądał od niej pieniędzy

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 70-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy – domowy tyran, który, będąc pod wpływem alkoholu, przyłożył nóż do gardła żonie i zażądał od niej pieniędzy. Mężczyzna został odizolowany od rodziny. Grozi mu do 12 lat więzienia.

To nie był pierwszy taki przypadek w tym domu. Mężczyzna od kilku lat znęcał się nad rodziną wyzywając, szarpiąc i popychając swoją żonę. Tego wieczoru pijany 70-latek przystawił nóż do jej szyi i i zażądał wydania pieniędzy, które kobieta dostała od córki. Na szczęście ktoś wezwał policję.
Awanturnik całą noc spędził w areszcie, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty: rozboju oraz znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną. Zebrane dowody był na tyle mocny, że sąd zdecydował o  trzymiesięcznym areszcie dla mężczyzny. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.