Chciał uprawiać seks z trzynastolatką

W ręce policji wpadł 29-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego, gdy zamierzał spotkać się z 13-letnią dziewczyną. Mężczyzna został zdemaskowany przez internautów.

W piątek (28.10) wieczorem do dębickiej komendy policji zgłosiły się dwie osoby. Twierdziły, że korzystały z jednego z portali internetowych, na którym zalogowali się nickiem, który mógł sugerować, że to 13-letnia dziewczynka. Wśród osób biorących udział w rozmowie pojawił się internauta, który po upewnieniu się, że pisze z nastolatką zaproponował jej spotkanie.

Z późniejszego dialogu wynikało, że spotkanie miało mieć podłoże seksualne. Dębiczanie zaniepokojeni przebiegiem internetowej rozmowy stawili się w komendzie. Poinformowali funkcjonariuszy o spotkaniu, które zaplanowano jeszcze tego samego dnia na terenie miasta. Policjanci przygotowali zasadzkę. W umówionym  miejscu zatrzymali „kawalera”.

Usłyszał on zarzut nawiązywania za pośrednictwem Internetu kontaktu z małoletnim w celu seksualnego wykorzystania. Grozi mu za to do 3 lat więzienia. 29-latek wyjaśnił, że spotkanie z 13-latką było sprowokowane jego ciekawością. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli komputer. Sprawdzą czy nie zawiera on treści pornograficznych z udziałem małoletnich.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.