Była dyrektor szpitala sugeruje radnemu hospitalizację w… psychiatryku?
Nasz tekst o „przygodach” Marka Kamińskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu, ze Szpitalnym Oddziałem Ratunkowym w Mielcu wzbudził ogromne zainteresowanie wśród Czytelników. To również najbardziej poczytny news portalu Mielec.lokalnie24.com w ostatnim czasie.
Przypomnijmy, że Kamiński, który został oskarżony o to, że powołując się na swoją pozycję, poprzez zastraszanie wymusił przewiezienie go karetką do Rzeszowa, przeszedł do kontrataku. Wyliczył wszystkie afery związane z tym oddziałem i zapowiedział: – Mówi się, że z lekarzami i pielęgniarkami nie można wygrać. Nie! Mogę się bać o swoje życie, ale nie odpuszczę! – zaznaczył. Więcej o tym TUTAJ.
Do publikacji na naszym Facebooku odniosła się m.in. Jolanta Dul, przewodnicząca Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych w mieleckim szpitalu: – Coraz bardziej boli  mnie oczernianie mojej placówki przez tego pana. Myślę, że my jako personel tam pracujący nigdy nie traktowaliśmy pacjentów źle. Dziwi mnie wypowiedź tego pana, ale elita może wszystko (…) – ironizowała.

Mielec.lokalnie24.com

Trwa relacja TV Trwam z mieleckiego szpitala. Tutaj w roli głównej Jolanta Dul, przewodnicząca Związków Zawodowych Pielęgniarek i Położnych.

Opublikowany przez Mielec.lokalnie24.com na 14 czerwca 2017
Zdecydowanie ostrzej „pojechała” Ewa Korpanty, była dyrektor mieleckiego szpitala, która również na naszym fanpejdżu napisała: – Moim zdaniem dla Pana MK potrzeba hospitalizacji na oddziale, którego mielecki szpital nie posiada. Niestety ten typ pacjentów często nie dostrzega swojej choroby…
Czyżby była pani dyrektor sugerowała radnemu hospitalizację na oddziale psychiatrycznym?
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.