Przed nami urodziny Navigatora. Gwiazdą imprezy będzie Patricia KazadiJak ten czas szybko leci. Minął właśnie rok odkąd po raz pierwszy swoje drzwi otworzył Navigator – pierwsza w Mielcu galeria handlowa, miejsce zakupów i spotkań wielu mieszkańców.
Było to wydarzenie mocno spektakularne, o którym było głośno w całej Polsce. A to za przyczyną oszalałych tłumów, które forsowały ten obiekt w dniu jego otwarcia. Furorę w sieci robiły filmiki pokazujące ludzi, którzy licząc na zniżki i promocje, napierają na barierki ustawione przez ochronę, przewracają je i ruszają „do ataku”. Dopiero interwencja ochrony powstrzymała oszalały tłum.Galeria Navigator to dziś obiekt o powierzchni 33 200 tys. metrów kwadratowych. Są tam m.in.: hipermarket spożywczy Leclerc, kino, centrum fitness, strefa food court, butiki odzieżowe i obuwnicze największych sieciowych marek, punkty handlowo-usługowe i wiele innych miejsc.
W ten piątek (24.11) – w ramach pierwszych urodzin – galeria zaplanowała cykl atrakcji. O godz. 11 wszystko rozpocznie pokazy mody. Będą również konkursy z nagrodami, a także tort urodzinowy. Całość poprowadzi znana i lubiana piosenkarka oraz aktorka – Patricia Kazadi. Jej koncert odbędzie się o godz. 19. Podczas tego występu nastąpi odpalenie iluminacji świątecznej.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.