Bo chciało mu się pić i palić

W ręce policji wpadł 36-letni sprawca włamania do sklepu w Tuszowie Narodowym. Mężczyzna wybił okno, wszedł do środka sklepu, a następnie zabrał papierosy i alkohol warte ok. 100 zł. Przeprowadzone czynności policyjne i zebrany materiał dowodowy pozwoliły, po kilku godzinach, wytypować i zatrzymać włamywacza. Okazał się nim 36-letni mieszkaniec gminy Tuszów Narodowy. W chwili zatrzymani był nietrzeźwy.

Policjanci odzyskali skradzione papierosy i alkohol. Podczas przesłuchania 36-latek przyznał się do winy. Tłumaczył, że wszedł do sklepu, bo „potrzebował napić się alkoholu i zapalić papierosa”. Za popełniony czyn odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.