Baseball, noże, pistolet i narkotyki w aucie [ZDJĘCIE]

Zdjęcie ilustracyjne.

Kij baseballowy, kilka sztuk noży oraz broń gazową znaleźli mieleccy policjanci w bmw. Kierowca pojazdu przekonywał, że trzyma je dla swojego bezpieczeństwa. Mężczyzna miał przy sobie również środki odurzające.
W niedzielny poranek policjanci, patrolujący ulicę Inwestorów w Mielcu, zauważyli bmw, którego kierowca na ich widok  zaczął się nerwowo zachowywać. Kiedy legitymowali go, nie potrafił wytłumaczyć, dlaczego znajduje się w tym miejscu, ani z jakiego powodu siedzi w aucie zaparkowanym w rejonie posesji nie należącej do niego.

Pistolet i narkotyki

Podczas kontroli osobistej, w kurtce mężczyzny policjanci znaleźli woreczek strunowy z zawartością białego proszku. Dodatkowo w samochodzie znaleźli kij baseballowy, kilka sztuk noży, kominiarkę, kilka telefonów komórkowych, pistolet gazowy oraz pieniądze i woreczki z suszem roślinnym. 31-latek tłumaczył, że kij, noże i pistolet gazowy, posiada by zapewnić sobie bezpieczeństwo.

Wstępnym badanie potwierdziły, że znalezione przy nim substancje to narkotyki. Mundurowi przeszukali mieszkanie zajmowane przez mężczyznę i zajęli jego pojazd. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że nie posiada on prawa jazdy.

Dotychczas zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 31-latkowi zarzut posiadania narkotyków. W sprawie zabezpieczonych przedmiotów ekspertyzę, która będzie podstawą do przedstawienia kolejnych zarzutów, wyda biegły. Trwają dalsze czynności.

Baseball, noże, pistolet i narkotyki w aucie [ZDJĘCIE]
Przedmioty znalezione w bmw. Fot. KPP Mielec.

To nie pierwsza taka sytuacja przy ulicy Inwestorów w Mielcu. Dwa tygodnie temu policjanci natknęli się tam na tajemniczy samochód. W środku znajdowali się trzej nastoletni mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy. Mieli amfetaminę. Udzielali jej. Jednemu z nich grozi za to 8 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.